RECENZIE od našich pacientov 


S.B. 

"Matiasko vďaka pani Doktorke lepšie spinká a nebolí ho bruško. A tiež musím dodať, že pani sestrička je vždy milá, ústretová  odporúčam túto detskú ambulanciu "

K.F.

"Zmenili sme trvalé bydlisko, a preto sme museli Jankovi nájsť novú detskú lekárku. Veľmi nás to mrzí, pretože sme boli maximálne spokojní s vašou starostlivosťou. Ďakujeme za všetko a prajeme vám veľa spokojných pacientov." 
J.S. 

"Dobrý deň chcem sa Vám poďakovať za to že ste nám určili správnu diagnózu a poliečili dievčatá. Ďakujeme veľmi pekne. Ste super doktorka."

Z.Ch. 

“Vážená pani doktorka, chcela by som Vám z celého srdca poďakovať. Vykonávate svoju prácu odborne, profesionálne a s láskou. Som šťastná, že ste nás zobrali do svojej starostlivosť, cítim sa oveľa spokojnejšie keď viem, že je moje dieťa v tých najlepších rukách. “Viem, že nás čaká ešte dlhá cesta, ale vďaka lekárom ako Vy sa nám pôjde ľahšie. “
S Láskou.”

L.K. 

"Pani doktorka, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vašu prácu. Chcem vyzdvihnúť nielen Váš profesionálny prístup, ale aj za ten ľudský. Vždy, keď potrebujem pomoc alebo radu, tak tu pre mňa ste a ja si to nesmierne vážim. Pocit istoty a vedieť, že sa máme na koho obrátiť je na nezaplatenie.
Prajem si, aby takých lekárov ako ste Vy, bolo v zdravotníctve čo najviac.
Zo ďakujeme, že sme sa dostali do vašich rúk."